Przepraszam za problem, znalazłem 😉 Temat do zamknięcia. Dziękuję za pomoc bardzo serdecznie 😉
Dziękuję, zadziałało 😉
A wiesz może, jak zmienić menu podstron „ABOUT, DWQA ASK QUESTION, DWQA QUESTIONS”?
Ponieważ w opcji Wyglądu-Menu po stworzeniu przeze mnie Menu, nie chce mi się zapisać stworzony przeze mnie zestaw podstron + nie wyświetla się on na głównej stronie 😉