KPM2003 a co mma wynajac ciebie i dac ci dostep do calej bazy zeby jakis gowniarz ktory wie cut wiecej posiadl informacje o mojeje stronie. Poza tym, jak nie umiesz udzielidc odpowiedzi to po co spamisz dzieciaku?
adpawl – dzięki, poradzilam sobie, link pomogl, kolejnym razem juz ogarne bez problemów,dziękuje za pomoc.
naprawione ,dzięki, a teraz co z ta aktualizacja?
automatycznie nic nie moge zrobic,pobralam paczke zip, tlyko jak to zamontowac?
tez mam ten problem
tez mam domene 1&1
nigdy nie robilam aktualizacji
prosimy o pomoc 🙂