JS/Kryptik
-
Niektóre wersje NOD32 alarmują o trojanie.
Jestem początkujący w temacie więc nie wiem czy to coś poważnego i ewentualnie jak to usunąć. Czy też może przewrażliwienie NOD, bo żaden iny antyvir nie ostrzega.
Podobno m.in. pod tym linkiem
http://yoell.pl/?p=2036
Zobacz 1 odpowiedź (z 1 wszystkich)
Zobacz 1 odpowiedź (z 1 wszystkich)
Temat ‘JS/Kryptik’ jest zamknięty na nowe odpowiedzi.