• Niektóre wersje NOD32 alarmują o trojanie.

    Jestem początkujący w temacie więc nie wiem czy to coś poważnego i ewentualnie jak to usunąć. Czy też może przewrażliwienie NOD, bo żaden iny antyvir nie ostrzega.

    Podobno m.in. pod tym linkiem
    http://yoell.pl/?p=2036

Zobacz 1 odpowiedź (z 1 wszystkich)
Zobacz 1 odpowiedź (z 1 wszystkich)

Temat ‘JS/Kryptik’ jest zamknięty na nowe odpowiedzi.