• mam nastepujacy problem.

    gdy chce ustawic ikone wpisu w poscie w szablonie minimatica wyskakuje blad.gdy chce wrzucic nowy plik jako ikone wpisu wystepuje blad:
    nie mozna przeslac pliku, sprobuj pozniej…

    a gdy chce dodac jakas grafike jako ikone w widoku biblioteki multimediow nic nie wyswietla, pomimo tego ze znajduja sie tam obrazy.
    gdy zmienie szablon na inny ten problem nie wystepuje ;/

    probowalem zmienic juz prawa plikow szablonu na ftp, dalem 777 i nic nie pomoglo

Temat ‘problem z motywem minimatica’ jest zamknięty na nowe odpowiedzi.