Polska
Fora
(@valken)
12 lat, 3 miesiące temu
Nie znam takiej prostej wtyczki, ale wydaje mi się, że prostsze byłoby po prostu wgranie spolszczenia, a w razie jego braku ręczne tłumaczenie w plikach FTP.