Polska
Fora
(@svenson666)
15 lat, 4 miesiące temu
wkleję kiedy znów się zapcha… póki co jest tak jak powinno i mam nadzieję, że to się nie zmieni ; ) do jutra powinno się wyjaśnić
to wklej jakiegoś widżeta po czym zapisz a następnie usuń go ; )