Skibek
Odpowiedź forum utworzona
-
Forum: Motywy
W odpowiedzi na: Warstwa nagłówka. Jak dać pod spód?Czyli na ile mam to ustawić? zrobić tak, żeby header miał możliwie niską wartość? np. 100?
EDIT:
#branding przestwiłem na „99” i jest to samo.EDIT2:
A nie… Już jest dobrze 😉
Strona w pamięci jeszcze siedziała i wyglądało, że nic się nie zmieniło 😉Wielkie dzięki kolego!
Forum: Używanie i konfiguracja WordPressa
W odpowiedzi na: Jak zablokowac folder dla roborów?Wielkie dzięki!
Forum: Używanie i konfiguracja WordPressa
W odpowiedzi na: Pliki dla KlientówJa zainstalowałem u siebie wtyczkę „Login to view all”. Działa to na takiej zasadzie, że treść, która ma być widoczna dla zalogowanych użytkowników wklejasz między odpowiednie znaczniki.
Jeżeli człowiek jest niezalogowany, to widzi w tym miejscu info, że musi się zalogować, aby zobaczyć ukrytą treść.
Jeżeli się zaloguje, to widzi „normalnie”.
Jako ukrytą treść możesz wszystko wstawić (np. link do pliku).Forum: Używanie i konfiguracja WordPressa
W odpowiedzi na: Problem z zalogowaniemNo właśnie… Ktoś wie co dalej?
U mnie jest tak, że ludzie nie mogą się zalogować, a tylko ja mogę do Kokpitu, a na stronie już nie.Forum: Używanie i konfiguracja WordPressa
W odpowiedzi na: Przeglądarka zdjęć – jaka wtyczka?Kurcze, ten cały „Sipmle Lightbox” w ogóle nie działa. Co konkretnie trzeba zrobić, żeby zdjęcia były wyświetlane za pomocą niego, al nie domyślnej (poronionej) galerii?
Forum: Używanie i konfiguracja WordPressa
W odpowiedzi na: WP nie wysyła maila z hasłami