Polska
Fora
(@radek02)
9 lat, 8 miesięcy temu
Jakby ktoś miał podobny problem: http://pastebin.com/X08iqL05 . Chwilka skupienia się na problemie 🙂
10 lat temu
Poradziłem sobie z tym używając tabów z bootstrapa 🙂