http://wiiem.pl/pomoc
Tłumaczenie by się przydało.
BTW bardzo fajna strona.
Wygląd też ciekawy.
Owszem skórce przydała by się modyfikacja koloru. Ale nie mam pojęcia co zmienić. Wpisy zaczęły się już pojawiać. Dlaczego miałbym zmiejszyć ilość informacji na stronie głównej. I mam do was pytanie czy blog wczytuje się szybko czy też wolno?