Twórca wątku
nkmb
(@nkmb)
No właśnie ja to mam jakoś tak idiotycznie w tym szablonie, że wszystko jest w jednym pliku, właśnie w index.php zakodowane. Jednym słowem mały syf. I teraz nie wiem gdzie i co w tym syfie zmienić.
Twórca wątku
nkmb
(@nkmb)
Peweł Nowak, tak, ale niestety połowicznie. Dalej po wejściu we wpis kategorie wyświetlają się na nieco innym odcieniu tła niż na głównej… Jakiś pomysł?