Odpowiedź forum utworzona

Zobacz 1 odpowiedź (z 1 wszystkich)
  • marjur72

    (@marjur72)

    Witam. Mam podobną sytuację. Używając komentarza wysłałem testową wiadomość. I po tym już pozostał wpisany mail i nazwa użytkownika w rubryczkach.
    Do moderatora- jeżeli masz pisać takie wpisy to oszczędź sobie czasu. Wydawać by się mogło że forum jest do rozwiązywania problemów, a nie zbywania użytkowników.

Zobacz 1 odpowiedź (z 1 wszystkich)