Musiałem stworzyć temat żeby sobie z tym poradzić 😉 Problem rozwiązany, chodziło o BOM przy zapisywaniu pliku bazy danych w notatniku, użyłem notepad++ i wszystko hula.
Jakby ktoś chciał proponować wtyczke „Duplicator” to wyprzedzam fakty – próbowałem, nie udało mi się na localhoscie poprawnie zainstalować paczki z duplicatora, więc wolałbym to zrobić ręcznie.