Zmieniłem skórkę bloga, mam nadzieję, że teraz lepiej to wygląda i jest bardziej przyjazne dla użytkownika.
Dziękuję za uwagi. Szablon na pewno zmienię, stworzyłem go od podstaw i na pewno będzie zmieniamy jeszcze. A co do reklam, to eksperymentuję z ich umieszczaniem i formatami. Póki co dramatycznie mało czasu, a w wolnych chwilach uzupełniam treść o nowe wpisy, stroną graficzną natomiast na pewno się zajmę. Szukam jakiegoś ładnego szablonu, jak mi się uda coś znaleźć to szablon zmienię. Pozdrawiam