Potwierdzam doswiadczenie kolegow w 100%. Na poczatku obiecuja badzo duzo a tak naprawde usluga sprowadza sie do wynajecia hostingu za 2 x cena dostepna na rynku. To „projektowanie stron” polega na wstawieniu wyslanych tekstow w standardowy szablon.
Wszystko mozna by przyjac gdyby nie totalny brak profesjonalizmu pracownikow. Po zaplaceniu faktury klient jest traktowany jak natrectwo od ktorego nalezy sie opedzic. „Unikajcie jak OGNIA!”