Polska
Fora
(@hanka7)
10 lat, 1 miesiąc temu
Wielkie dzięki! 🙂 „Jak niewidomi macamy ścianę, i jakby bez oczu idziemy po omacku”
10 lat, 2 miesiące temu
Baaardzo dziękuję! Pasuje mi się podszkolić w stylach CSS – najwyraźniej 😉