Proszę moderację o usunięcie tego tematu.
Trochę się zmieniło. Zrobiłem osobny szablon dla podstrony, rozszerzyłem content i wygląda już prawie dobrze: http://dwaslowa.lh.pl/?page_id=108
Jednak jedna rzecz mnie zastanawia – pod spodem ciągle jest sidebar a w ani jednym pliku szablonu nie ma includowania sidebara ani get_sidebar. Za to jak dodam np. „<?php include (TEMPLATEPATH . '/sidebar.php’); ?>” to wtedy sidebar znika z boku i pojawia się na dole. Jak się go całkowicie pozbyć?