dawidc1994
Odpowiedź forum utworzona
-
Forum: Zaawansowane
W odpowiedzi na: margines/odstęp między content i sidebarNie znalazłem linii z content img więc dodałem ten kod do zdjęć na końcu pliku css. Czy źle?
Forum: Zaawansowane
W odpowiedzi na: margines/odstęp między content i sidebarEkstra, o to mi chodziło. Tylko pojawił się problem bo teraz weszło wszystko na prawy sidebar. Dałem analogicznie padding-right ale nie pomoglo.
Forum: Zaawansowane
W odpowiedzi na: Znikająca grafika na podstronachJuż załapałem o co chodzi, dziwiłem się że inna grafika nie zniknęła, a okazało się, że była wrzucona na zewnętrzny serwer, dzięki za naprowadzenie 🙂
Mam jeszcze pytanko, (pozwól, że nie będę specjalnie tworzył nowego tematu) odnośnie Open Graph i udostępniania linków na FB. Otóż gdy to zrobię pojawia się coś takiego:
ss1
A chciałbym żeby pojawiało się coś takiego:
ss2
Wiem, że trzeba dodać te meta tagi, wiem że są do tego pluginy, próbowałem nawet kilka, m.in. SEO by Yoast, ale nie umiem sobie z tym rozciągniętym obrazkiem poradzić.Dziękuje i pozdrawiam
D.C.Forum: Zaawansowane
W odpowiedzi na: Znikająca grafika na podstronachNa pewno? Na ftp katalog główny znajduje się w folderze mamada, stad w adresie mamadaa.pl/mamada/..
Ale jesli w tym tkwi problem to jak to zmienić? W którym plikuDzięki za odpowiedz, pozdrawiam
Forum: Zaawansowane
W odpowiedzi na: Wpisy w kolumnachFaktycznie, działa tak jak chcialem 🙂 i pomyśleć że wystarczy znac CSS. Dziękuję za pomoc, temat do zamknięcia 🙂
Forum: Zaawansowane
W odpowiedzi na: Wpisy w kolumnachW głównym katalogu szablonu jest plik 'style’. Tam to wrzuciłem.
Forum: Zaawansowane
W odpowiedzi na: Wpisy w kolumnachNiestety nic to nie dało. Szablonu szukałem, przewertowałem ich mnóstwo ale nie znalazłem nic takiego. Wszystkich nie dam rady przejrzeć.
Dzięki za odpowiedź
Forum: Zaawansowane
W odpowiedzi na: Wpisy w kolumnachhttp://www.dawidcieluch.esy.es
niestety korzystam z telefonu i nie moge kliknąć 'link’ by wkleić link „klikalny”.Moze jest po prostu wtyczka która rozwiąże mój problem, nie musi być darmowa. Znalazłem takie ktore dzielą na kolumny ale nie mam pewności czy któraś pozwoli mi pierwszy post pozostawić rozciągnięty.
ps. Link z moim szablonem (gdyby kogoś interesował)ukrył się pod pozdrowieniami w pierwszym liście.
Pozdrawiam