Polska
Fora
(@bezgustu)
14 lat, 4 miesiące temu
Dzięki!
14 lat, 8 miesięcy temu
Ja mam teraz tak z dodawniem notki i komentarzy z poziomu profilu. Prosze napisz jak to rozwiązałeś 🙂
14 lat, 9 miesięcy temu
Dziękuję. Próbowałam, jednak efekt jest cały czas taki sam. Coś się zacina – białe okienko i zdjęcie nie wgrane.