• Witam, zacznę od tego, że nie znam się na kodowaniu, co najwyżej kiedyś liznąłem xhtmla i niestety zepsułem licznik komentarzy, tzn niby licznik jest albo tak jak by były dwa i jeden przeładowuje drugiego. Podczas odświeżania strony kilkukrotnie to widać jak wartość jest przeładowywana, pomoże ktoś to naprawić, adres strony to zakrzowiec.pl mogę też wkleić kod tylko nie wiem który

Temat ‘zepsułem licznik komentarzy’ jest zamknięty na nowe odpowiedzi.