Zobacz 11 odpowiedzi - od 1 do 11 (z 11 łącznie)
  • Żadna wtyczka społecznościowa ci nie działa? np. WP Socializer czy cokolwiek innego?

    Twórca wątku buuba

    (@buuba)

    Działają, tylkopoprostu chce, żeby przycisk lubie to znalazłsię na kafelku (bo na razie jest tylko jak wejdziesz we wpis)

    Twórca wątku buuba

    (@buuba)

    i nie wiem jak to zrobic,bu:(

    W ustawieniach wtyczki musisz wejść w Edit templates i zaznaczyć bodajże Show in front page

    Twórca wątku buuba

    (@buuba)

    ok, tylko mam taką wtyczkę, że nie ma takiej opcji.Polecisz mi jakąś?

    w WP Socializer o którym wcześniej wspominałem jest taka możliwość. W innych nawet nie wiem.

    W tej, z której obecnie korzystasz trzeba by ręcznie dodać sobie wywołanie szorta do motywu
    <?php if ( shortcode_exists( 'fb_button' ) ) echo do_shortcode('[fb_button]'); ?>

    …nie pytaj do którego, bo to motyw komercyjny do którego nie mamy wglądu a i nie świadczymy takim supportu na forum.

    Twórca wątku buuba

    (@buuba)

    poszłam na łatwizne i zainstalowałam wp socializer, niestety nie ma tam takiej opcji, sąikonki, które odnoszą się do różnych portali społecznosciowych, nie jest to sam przycisk lubie to…

    …bo tą wtyczkę trzeba sobie dopiero skonfigurować.

    Twórca wątku buuba

    (@buuba)

    wiem, próbowałam i są ograniczone opcje, a takiej w ogóle nie ma co mi ją zasugerowałeś…
    a w kodach nie umiem się grzebać:P

    Jest, jest …tylko trzeba na spokojnie rozkiminić jej konfigurację – nie rzuca sie w oczy.
    Po samej instalacji po wejściu w kokpicie w WP Socializer widoczny jest tqaaki splash screen na dole którego jest przycisk Start using WP Socializer v 2.4xxx – trzeba w niego pacnąć. Potem w zakładkę Button Settings >> Social buttons – są tam 2 sekcje Selected buttons | 16px i Selected buttons | 32px – trzeba sobie w nich ustawić tylko facebooka. Z kolei w zakładce Facebook możesz sobie ustawić ID aplikacji czy tez inne opcje fejsa. Następnie zakładka Edit Tempalates – można sobie tam ustawić 2 szablony np jeden nad wpisem, drugi pod wpisem.
    I tak w pierwszym sobie wpisujesz powiedzmy <div class="wp-socializer-buttons clearfix"><span class="wpsr-btn">{facebook-like}</span></div>
    -zaznaczasz poniżej Show in front page, Show in individual posts, Show in pages i Below content i zapodajesz Update.
    Template 2 czyścisz totalnie i zapisujesz zmiany.

    Z grubsza to tyle.

    Twórca wątku buuba

    (@buuba)

    niestety nie ma u mnie takich rzeczy;/ może masz jakąś starszą wersje wtyczki? no trudno;/

Zobacz 11 odpowiedzi - od 1 do 11 (z 11 łącznie)

Temat ‘wtyczka lubie to na kafelku’ jest zamknięty na nowe odpowiedzi.