• Drodzy forumowicze. Dla dwujęzycznego serwisu na WP potrzebuję wtyczkę logowania. Idealna dla mnie byłaby „WP Modal Login”, gdyby miała wersję polską. Może coś polecicie z własnego doświadczenia? Wymagania to: możliwość zalogowania, zarejestrowania, oraz przypomnienia hasła, wszystko bez potrzeby korzystania z podstron serwisu, oraz oczywiście pełna wielojęzyczność.

    Jakbyście coś znali, będę wdzięczny za info

    pozdrawiam,

    Paweł

Zobacz 1 odpowiedź (z 1 wszystkich)
Zobacz 1 odpowiedź (z 1 wszystkich)

Temat ‘Wtyczka logowania.’ jest zamknięty na nowe odpowiedzi.