• Witam,

    korzystam z WP Multisite i mam następujący problem. Będąc na witrynie x w sieci y http://www.x.y.pl klikam zaloguj się i gdy loguję się jako zwykły użytkownik przerzuca mnie do kokpitu użytkownika sieci skąd niema możliwości powrotu do strony na której się logowałem. Chciałbym aby po zalogowaniu wracało na stronę w której kliknąłem logowanie. Czyli do witryny x w sieci y. SS poniżej jak to wygląda.

    ss

Zobacz 4 odpowiedzi - od 1 do 4 (z 4 łącznie)
Zobacz 4 odpowiedzi - od 1 do 4 (z 4 łącznie)

Temat ‘WP Multisite’ jest zamknięty na nowe odpowiedzi.