• Witam. Chciałbym zrobić coś podobnego do możliwości klikania na konkretne piętra budynku występującej na tej stronie:
    http://naszgaj.pl/
    Czy ktoś mógłby mi udzielić wskazówki jak wykonać coś takiego?

    • Ten temat został zmodyfikowany 9 lat, 4 miesiące temu przez itbp.
    • Ten temat został zmodyfikowany 9 lat, 4 miesiące temu przez itbp.
Zobacz 2 odpowiedzi - od 1 do 2 (z 2 łącznie)
Zobacz 2 odpowiedzi - od 1 do 2 (z 2 łącznie)

Temat ‘Wizualizacja budynków – jak zrobić?’ jest zamknięty na nowe odpowiedzi.