Ogólnie to qTranslate to bardzo zła wtyczka do robienia stron wielojęzycznych.
Ale jeśli nie chcesz jej zamienić np. na darmowego Polylanga, to pokaż dokładny kod jaki masz w widgetach. Użyj do tego znacznika code, albo wklej na pastebin.com. Pytam o kod, bo mam strone na qT i zmiana treści w widgetach działa.
Witam,
Sory, za takie bzdurne pytanie, przecież w treści wtyczki wystarczy dać:
<!–:pl–>tutaj tekst<!–:–>
i sprawa załatwiona. Bastetmilo w czym jest lepsza wtyczka Polylang od qtranslate? Dopiero zaczynam korzystać z WordPressa i jeszcze z tą wtyczką się nie spotkałem.
Pozdrawiam