Polska
Fora
Fora / Motywy / Widget Archiwa
(@edrol)
16 lat, 7 miesięcy temu
Czy wiecie jak wycentrować położenie rozwijanego menu w widgecie archiwa? Nie moge tego znalezc.
Na obrazku jest to o co mi chodzi :
http://img255.imageshack.us/img255/4055/archiwa.jpg
a strona interentowa to : Zielone Imperium
Temat ‘Widget Archiwa’ jest zamknięty na nowe odpowiedzi.