• Witam. Jestem w trakcie tworzenia swojego szablonu pod blog, ale, że jestem jeszcze zielony mam kilka pytań.

    – Jak mogę zwiększyć tekst treści pod nazwą?
    – Jak zrobić aby posty były obok siebie, a nie pod sobą? np. 5 obok siebie, potem od nowej linijki 5 kolejnych itd.
    – Jak dodać górne menu aby konfigurowało się przez panel administratora?

Zobacz 4 odpowiedzi - od 1 do 4 (z 4 łącznie)
    • Czcionkę zwiększa się stylami: font-size:rozmiar;, a jeśli chodzi o więcej tekstu wypisu, to wiadomo – znacznik more w odpowiednim miejscu.
    • Posty obok siebie to też stylami: float:left;
    • Menu za pomocą wp_nav_menu();
    Twórca wątku Wildhells

    (@wildhells)

    Z tym tekstem chodziło mi o to, że to co mam teraz na stronie głównej pod wpisami jest dłuższe. Żeby nie pojawiało się […], bo jak dodam bardzo długie to wychodzi poza diva.

    Twórca wątku Wildhells

    (@wildhells)

    Czy jest ktoś w stanie udzielić mi odpowiedzi?

    Dostałeś odpowiedzi i wychodzi na to że masz problem nie z WP, tylko podstawami CSS.

Zobacz 4 odpowiedzi - od 1 do 4 (z 4 łącznie)

Temat ‘Tworzenie nowego szablonu.’ jest zamknięty na nowe odpowiedzi.