Tworzenie nowego szablonu.
-
Witam. Jestem w trakcie tworzenia swojego szablonu pod blog, ale, że jestem jeszcze zielony mam kilka pytań.
– Jak mogę zwiększyć tekst treści pod nazwą?
– Jak zrobić aby posty były obok siebie, a nie pod sobą? np. 5 obok siebie, potem od nowej linijki 5 kolejnych itd.
– Jak dodać górne menu aby konfigurowało się przez panel administratora?
Zobacz 4 odpowiedzi - od 1 do 4 (z 4 łącznie)
Zobacz 4 odpowiedzi - od 1 do 4 (z 4 łącznie)
Temat ‘Tworzenie nowego szablonu.’ jest zamknięty na nowe odpowiedzi.