• Sprawa następująca: miałem zainstalowany kalendarz The events calendar. Kiepsko spolszczony ale znajomy trochę pomógł (ja nie mam w ogóle o tym pojęcia) i całkiem nieźle to wyglądało (spolszczenie). Przyszły aktualizacje i włączyłem. Zniknął kalendarz i pojawił się komunikat, że potrzebuje on wyższego PHP niż ma mój host. Co mogę zrobić, by przywrócić do poprzedniej wersji?
    Druga sprawa: chciałbym pomóc go tłumaczyć (no chyba, że jest coś lepszego do użycia). Jak się w to można włączyć?
    Trzecia: a może polecicie inny kalendarz? Mocniej spolszczony?

    Pozdrawiam
    Jan

Zobacz 1 odpowiedź (z 1 wszystkich)
Zobacz 1 odpowiedź (z 1 wszystkich)

Temat ‘The events calendar’ jest zamknięty na nowe odpowiedzi.