Witam. Korzystam od jakiegoś czasu, dłuższego z szablonu UnderWater, blog jest o sporcie motorowodnym. Ale okazało się, że lepiej by było gdybym miał tam dwa SideBar, czyli lewy i prawy.
Czy próbował ktoś z was przerobić ten motyw na taki z dwoma sidebarami?
Zasadniczo wiem jak się to robi, ale z tym akurat tematem nie potrafię sobie poradzić, jego struktura jest dla mnie jakoś lekko dziwna.
nie bardzo rozumiem strukturę pliku sidebar.php w którym jest:
cfct_sidebar();
i dopiero osobno w katalogu Sidebar znajduje się plik sidebar-default.php
Jak do tego podejść by wygenerować dwa, nie zależne sidebary?