• kokostudio

    (@kokostudio)


    Witajcie!

    Mam problem jak na zdjęciu:

    Sidebary wchodzą pod stopkę.
    Stopka podnosi się do góry.

    Jak mogę poprawić ten błąd? :}

Zobacz 3 odpowiedzi - od 1 do 3 (z 3 łącznie)
  • Moderator Paweł Knapek

    (@adpawl)

    Zrobisz to w dowolnym programie graficznym. ;p

    Sorry, ale na podstawie obrazka nikt ci konkretnej odpowiedzi nie udzieli.

    Twórca wątku kokostudio

    (@kokostudio)

    Jaki fragment kodu mam kleić?

    Moderator Paweł Knapek

    (@adpawl)

    Najlepiej podaj linka do strony …bo z fragmentów trudno wróżyć.

Zobacz 3 odpowiedzi - od 1 do 3 (z 3 łącznie)

Temat ‘Stopka nie trzyma się dołu strony’ jest zamknięty na nowe odpowiedzi.