• Witam!
    Zwracam się z prośbą, żeby ktoś wszedł na moją stronę, spojrzał subiektywnie i napisał, co sądzi o tej stronie.
    Chciałem postawić na prostotę i prawie mi się ta strona podoba, ale jak wiadomo, prawie, czyni wielką różnicę!
    Znajomi z realu mówią, że OK, ale albo nie chcą mi zrobić przykrości, albo może rzeczywiście OK.
    W takim razie, gdybyście byli tacy mili proszę o szczere opinie.
    strona: http://biuro-tk.pl
    Pozdrawiam

Zobacz 2 odpowiedzi - od 1 do 2 (z 2 łącznie)
Zobacz 2 odpowiedzi - od 1 do 2 (z 2 łącznie)

Temat ‘Prośba o recenzję – czyli HELP Please!!!’ jest zamknięty na nowe odpowiedzi.