• kajuu

    (@kajuu)


    czy ktoś łaskawy mógłby mi napisać,jak poszerzyć to pole na którym ukazują się wpisy? chcę przede wszystkim publikować zdjęcia, a takie małe pole bardzo ogranicza ich rozmiar i przejrzystość.
    druga sprawa to favicon. zrobiony, wrzucony na serwer,problem jedynie w 2 punkcie instrukcji tj. ;Upload another copy of your favicon.ico file to the main directory of your site (ie. http://example.com/favicon.ico). This will display the favicon in your subscribers’ feedreaders. ’ tzn. co to do jasnej cisnej jest (ie. http://example.com/favicon.ico) ???
    za wszelką pomoc z góry dzięki,jestem prawdziwym bezmózgiem jeśli chodzi o komputery.

Zobacz 1 odpowiedź (z 1 wszystkich)
  • reynevan

    (@reynevan)

    Chodzi o wrzucenie pliku favicon.ico do głównego katalogu wordpressa. Co do poszerzenia postu to przydałby się adres albo nazwa templatki.

Zobacz 1 odpowiedź (z 1 wszystkich)

Temat ‘problemy:favicon i pole na wpisy’ jest zamknięty na nowe odpowiedzi.