problem z widzetem, wina czego?
-
mam problem z widzetem media button, normalnie jak go dodaje do sidebara ktory widac po prawej stronie ukladaja sie przyciski w poziomie a gdy wrzucilem go do nowego sidebara w naglowku sami zobaczcie jaki jest efekt,
w pionie i strasznie wielkie ;/dodam ze inne widzety na tym miejscu wygladaja normalnie w poziomie, ktos wie jaka moze byc tego przyczyna?
Zobacz 1 odpowiedź (z 1 wszystkich)
Zobacz 1 odpowiedź (z 1 wszystkich)
Temat ‘problem z widzetem, wina czego?’ jest zamknięty na nowe odpowiedzi.