• mam problem z widzetem media button, normalnie jak go dodaje do sidebara ktory widac po prawej stronie ukladaja sie przyciski w poziomie a gdy wrzucilem go do nowego sidebara w naglowku sami zobaczcie jaki jest efekt,
    w pionie i strasznie wielkie ;/

    radio stronka

    dodam ze inne widzety na tym miejscu wygladaja normalnie w poziomie, ktos wie jaka moze byc tego przyczyna?

Zobacz 1 odpowiedź (z 1 wszystkich)
Zobacz 1 odpowiedź (z 1 wszystkich)

Temat ‘problem z widzetem, wina czego?’ jest zamknięty na nowe odpowiedzi.