problem z szablonem – jak wstawić w odpowiednim miejscu obrazek
-
Witam,
Chciałbym poradzić się jak wstawić w tym szablonie:
http://thehappybit.com/demo/bigfoot/
obok ikonki otwierającej menu obrazek strzałki z napisem menu, mam przygotowany plik png ale totalnie nie wiem jak umieścić go na stronie aby ułatwić użytkownikowi znalezienie menu.
Pozdrawiam i prosze o pomoc:)
Zobacz 1 odpowiedź (z 1 wszystkich)
Zobacz 1 odpowiedź (z 1 wszystkich)
Temat ‘problem z szablonem – jak wstawić w odpowiednim miejscu obrazek’ jest zamknięty na nowe odpowiedzi.