• Witam,

    Chciałbym poradzić się jak wstawić w tym szablonie:
    http://thehappybit.com/demo/bigfoot/
    obok ikonki otwierającej menu obrazek strzałki z napisem menu, mam przygotowany plik png ale totalnie nie wiem jak umieścić go na stronie aby ułatwić użytkownikowi znalezienie menu.
    Pozdrawiam i prosze o pomoc:)

Zobacz 1 odpowiedź (z 1 wszystkich)
  • Odszukaj w kodzie (chyba to będzie header.php) takiej linijki kodu:
    <a id="nav-trigger" href="#" style="margin-top: 0px;" class="thb-loaded">m</a>

    i zamień na:
    <a id="nav-trigger" href="#" style="margin-top: 0px;" class="thb-loaded">mp</a>

    To chyba najprostsze rozwiązanie.

Zobacz 1 odpowiedź (z 1 wszystkich)

Temat ‘problem z szablonem – jak wstawić w odpowiednim miejscu obrazek’ jest zamknięty na nowe odpowiedzi.