Problem z responsywnym menu
-
Witam,
mam problem z menu na stronie http://www.transproject.pl
Menu od pewnego czasu zachowuje się inaczej niż w szablonie http://industrial.cmsmasters.net/
Podczas scrolowania, wszystkie zakładki zostają w tym samym miejscu, nie podnoszą się do góry razem z logo tak jak powinny. Pojawił się też problem z responsywnością: po przeskalowaniu okna przeglądarki do proporcji odpowiadających telefonowi, menu ucieka na prawą stronę.Teraz nie jestem w stanie dojść co mogłem zepsuć w kodzie. Wiem tylko, że stało się to po tym jak próbowałem ustawić flagi do przełączania języków w jednym rzędzie.
Rozwiązanie (z którego się potem wycofałem) jest tutaj, ale wcześniej próbowałem innych znalezionych w sieci i pewnie któreś z nich zepsuło menu.
Temat ‘Problem z responsywnym menu’ jest zamknięty na nowe odpowiedzi.