Problem z miniaturką wpisu
-
Witam, wpis na mojej stronce z wpisami widzę tylko jak jestem zalogowany jako administrator, jak jestem wylogowany to nie widać. Chcę, aby każdy je widział – jakieś pomysły?
demo. http://www.karolsiwak.pl
Zobacz 2 odpowiedzi - od 1 do 2 (z 2 łącznie)
Zobacz 2 odpowiedzi - od 1 do 2 (z 2 łącznie)
Temat ‘Problem z miniaturką wpisu’ jest zamknięty na nowe odpowiedzi.