• TheMisterAce

    (@themisterace)


    Witam, wpis na mojej stronce z wpisami widzę tylko jak jestem zalogowany jako administrator, jak jestem wylogowany to nie widać. Chcę, aby każdy je widział – jakieś pomysły?

    demo. http://www.karolsiwak.pl

Zobacz 2 odpowiedzi - od 1 do 2 (z 2 łącznie)
  • Paulo

    (@pauloen)

    Zatem muszą to być wpisy ze statutem: Prywatne albo jakieś inne cuda są zrobione w tym motywie.

    Twórca wątku TheMisterAce

    (@themisterace)

    Obeszło się bez tej całej ikonki, i tak nie mam jakiś „last postów” więc postanowiłem wrzucać zwykły obrazek na starcie wpisu i on pokazuje się każdemu bez problemu.

    Pozdrawiam, ps. wpisy miały status publiczny więc widocznie sa jakieś cuda 😀

Zobacz 2 odpowiedzi - od 1 do 2 (z 2 łącznie)

Temat ‘Problem z miniaturką wpisu’ jest zamknięty na nowe odpowiedzi.