• Witam,

    Chciałbym użyć jakiegoś Panelu Użytkownika ( możłiwość avatara, edycji profilu, dodania do ulubionych zdjęć oraz upload zdjęć)

    Istnieje coś takiego w jednym kawałku ?:)

    Dziękuje
    Pozdrawiam

Zobacz 1 odpowiedź (z 1 wszystkich)
Zobacz 1 odpowiedź (z 1 wszystkich)

Temat ‘Panel Użytkownika’ jest zamknięty na nowe odpowiedzi.