• Na początek pozdrawiam, użytkowników forum, to mój pierwszy wpis!

    Zrobiłem powyższą stronę, edytuję ją w Elementorze. Mam kłopot z podstroną „Projekt Grotowski”, która jako jedyna wyświetla się na nowej zakładce. Nie potrafię znaleźć miejsca, gdzie się pomyliłem. Jak spowodować, żeby podstrona otwierając się nie robiła tego na nowej zakładce.

    Dziękuję z góry za pomoc.
    Bluush.

    • Ten temat został zmodyfikowany 7 lat, 3 miesiące temu przez bluush.

    Strona przy której potrzebuję pomocy: [zaloguj się aby zobaczyć ten link]

Zobacz 2 odpowiedzi - od 1 do 2 (z 2 łącznie)
  • Cześć, możliwe, że masz zaznaczony checkbox w ustawieniach nawigacji w zakładce Wygląd > Menu. Jak masz „Strukturę menu” rozwiń zakładkę i zobacz czy masz zaznaczone pole Otwórz odnośnik w nowej zakładce.

    Twórca wątku bluush

    (@bluush)

    Dokładnie tak było. Bardzo dziękuję za podpowiedź. Teraz jest w porządku.

    Pozdrawiam!

Zobacz 2 odpowiedzi - od 1 do 2 (z 2 łącznie)

Temat ‘Otwieranie strony w nowej zakładce’ jest zamknięty na nowe odpowiedzi.