Czy mi się zdaje, czy już Ci się udało dodać slideshow’a NextGen’a do sidebara na stronie głównej?
Witam, Udało się 🙂 W sumie jak napiszę, że szukałem rozwiązania 2 godziny to się ośmieszę ale co tam … 🙂 Dzięki.
Mam natomiast inny problem ale on wynika chyba z zastosowania skórki. Mam w niej możliwość pod głównym menu dodania widgetów. WP jednak dzieli przestrzeń na 3 równe części a ja chciałbym jedną większą. (w całej chciałbym umieścić właśnie pokaz slajdów z nexta). Jest możliwość dokonania tego czy szukać innej skórki?
Pozdrawiam!
Zapewne, trzeba tylko edytować pliki skórki – ale do tego proszę założyć nowy temat, z odpowiednią nazwą, zdradzającą problematykę wątku – postaraj się bardziej niż z tym tematem.
Witam, kolejny problem z wtyczką mam taki: W Mozilli wszystko działa. W IE brak galerii (top strony – plada-art.pl). Wie ktoś co może być przyczyną?
Tak to już bywa z IE, trzeba się bawić z kodem aby go dostosować do 'standardów’ microsoftu, aczkolwiek na Twojej stronie, na IE7, wyświetla mi się galeria po prawej.