Zobacz 4 odpowiedzi - od 1 do 4 (z 4 łącznie)
  • Diego164

    (@diego164)

    Bardzo słaba pod względem wizualnym. Strona jakby z 2000roku.

    Twórca wątku patrynio

    (@patrynio)

    A moim skromnym zdaniem jest prosta i czytelna bez zbędnych udziwnień.

    kinket123

    (@kinket123)

    Też myślę, że jest prosta, schludna i czytelna – najważniejsze.

    alicjanka

    (@alicjanka)

    Dodałabym teksty / opisy po polsku

Zobacz 4 odpowiedzi - od 1 do 4 (z 4 łącznie)

Temat ‘Moja pierwsza stronka’ jest zamknięty na nowe odpowiedzi.