Komentarze
-
Witam,
w jaki sposób można zrobić, by formularz do dowania komentarza był jako popup. Podobnie jak jest na stronie http://slodko-gorzko.pl/Blog/
Zobacz 1 odpowiedź (z 1 wszystkich)
Zobacz 1 odpowiedź (z 1 wszystkich)
Temat ‘Komentarze’ jest zamknięty na nowe odpowiedzi.