• Rozwiązano wolnemedia

    (@wolnemedia)


    Witam!

    Strona, którą redaguję, nie pasuje kompletnie do takiego wynalazku, jak „Admin-bar”. Admin-bar psuje kompozycję i ład estetyczny strony i musiałem go usunąć odpowiednią wtyczką. Ale wraz z aktualizacją WordPressu do najnowszej wersji (3.3) twórcy WordPressu wymyślili sobie, że usuną dwa ważne linki z panelu użytkownika:

    „Nagłówek + Pasek Administratora = Pasek narzędziowy
    Aby oszczędzić miejsce i zwiększyć wydajność połączyliśmy ze sobą pasek administracyjny i stary nagłówek w Kokpicie w jeden wspólny pasek narzędziowy. Najechanie na pasek rozwinie dodatkowe podmenu.”

    Niestety, ich decyzja utrudnia mi poważnie życie, bo nie używam admin-baru z powodów estetycznych strony, a zniknięcie starego nagłówka w panelu użytkownika uniemożliwia wylogowanie się ze strony lub przejście na stronę główną.

    Czy ktoś z Was zna wtyczkę, która robi jedną z dwóch rzeczy:

    – wyłącza admin-bar tylko na stronie głównej i podstronach portalu a zarazem zachowuje admin-bar w panelu użytkownika.

    lub

    – przywraca w panelu użytkownika stary nagłówek z linkiem do strony głównej i wylogowania się.

Zobacz 2 odpowiedzi - od 1 do 2 (z 2 łącznie)
  • Twórca wątku wolnemedia

    (@wolnemedia)

    Znalazłem rozwiązanie – to wtyczka Show/Hide Adminbar – po zaznaczeniu „Hide Admin Bar” znika admin bar tylko z normalnej strony, a zachowuje się w panelu użytkownika.

    No niestety, co z tego, że się wciśnie „Hide Admin Bar” jak zostaje gówienko „Show Admin Bar”? :/

Zobacz 2 odpowiedzi - od 1 do 2 (z 2 łącznie)

Temat ‘Jak po usunięciu admin-baru wylogowac się z panelu użytkownika?’ jest zamknięty na nowe odpowiedzi.