Header , zła roździelczość
-
Witam , chodzi o rozdzielczość Headera (logo), ustawiłem szerokość strony na procentową i na Google Chrome jest wszystko ładnie , działa. Kiedy oglądam na firefoxie header nie zmniejsza się automatycznie , tylko wychodzi po za ramkę i nie wygląda to ładnie , wie ktoś może co muszę zrobić , aby wszystko ładnie działało ??
Proszę spróbować : wicus3x.cba.pl włączyć na Chrome i Firefoxie.
Pozdrawiam i z góry dziękuję wicus3x.
Zobacz 4 odpowiedzi - od 1 do 4 (z 4 łącznie)
Zobacz 4 odpowiedzi - od 1 do 4 (z 4 łącznie)
Temat ‘Header , zła roździelczość’ jest zamknięty na nowe odpowiedzi.