• Witam, mam wtyczkę downloads-manager i chciałbym dodać nowy obrazek do niej, jak to zrobić? Nadpisywanie innego nie pomogło, ponieważ po nadpisaniu obrazek nie działa.

Zobacz 5 odpowiedzi - od 1 do 5 (z 5 łącznie)
Zobacz 5 odpowiedzi - od 1 do 5 (z 5 łącznie)

Temat ‘downloads-manager’ jest zamknięty na nowe odpowiedzi.