Archiwizacja, kopia graficzna strony www
-
Dzień dobry,
Chciałbym zapytać o poradę.
W jaki sposób można zarchiwizować, zrobić prostą, wizualną kopię strony www, tak aby zaprezentować taką działającą wizualizację i wgrać ją na jedną podstronę w posiadanej witrynie www?
Czy istnieje jakieś narzędzie do takiego celu?
Pozdrawiam,
Werdi
Zobacz 1 odpowiedź (z 1 wszystkich)
Zobacz 1 odpowiedź (z 1 wszystkich)
Temat ‘Archiwizacja, kopia graficzna strony www’ jest zamknięty na nowe odpowiedzi.