• Cześć,
    mam nadzieję, że znajdzie się ktoś z dużą dozą cierpliwości dla laika 😉
    Nie wiem co mnie podkusiło, żeby zaktualizować WordPressa… i oczywiście niestety przed tym zabiegiem nie wykonałam back up’u strony.. Ale za to zrobiłam to dziś, żeby zachować tyle ile się dało.

    Problem polega na tym, że po aktualizacji nie mogę się zalogować do kokpitu, bo przeglądarka zwraca komunikat, że nie ma takiej strony.. Pobrałam starszą wersję WP, próbowałam podmieniać poszczególne pliki (wp-admin, wp-config itd), podmieniłam też całość na starszego WP i nic to nie dało, nadal brak możliwości zalogowania się.
    Zrobić stronę od zera żaden problem, zwłaszcza przez ftp wszystko pobrałam na dysk komputera.

    Dodam też, że miałam nadane swoje nazwy podstron z wpisami, a teraz po aktualizacji w górnym menu strony te mają nadane te takie nazwy domyślne np p=9 i oczywiście przez to również nie działają, bo przecież nie ma takich stron.. Działają jedynie z menu głównego na stronie startowej.

    Co z tą aktualizacją poszło nie tak, że nie da się zalogować na stronę, a pasek menu zwariował..?

    Będę wdzięczna za pomoc laikowi..

    wszystkich pozdrawiam
    Nika

Viewing 4 replies - 1 through 4 (of 4 total)
  • Kamil Rzeźnik

    (@kamilrzeznik)

    Jaki jest adres strony?

    Thread Starter nicktosia

    (@nicktosia)

    Dzięki za odzew. Mogę napisać jakoś na priv? Przez formularz na Twojej stronie?
    A swoją drogą przez zgrywanie całej strony przekroczyłam miesięczny limit… I teraz muszę czekać na nowy miesiąc, aż strona wróci do żywych niestety..

    Kamil Rzeźnik

    (@kamilrzeznik)

    Ok. Odezwij się 🙂

    Thread Starter nicktosia

    (@nicktosia)

    napisałam 🙂
    dzięki, pozdrowienia!

Viewing 4 replies - 1 through 4 (of 4 total)
  • Temat ‘404 po aktualizacji’ jest zamknięty na nowe odpowiedzi.