Wsparcie » Używanie i konfiguracja WordPressa » 403 forbidden posypanie się strony

  • Rozwiązano marcin669

    (@marcin669)


    Witam wszystkich.

    Piszę na forum, ponieważ próbowałem błąd naprawić sam, a udało mi się tylko pogorszyć sytuację. Pracuję na szablonie Real Homes i miałem problem z wyszukiwarką dostępną na stronie tzn. działała poprawnie gdy byłem zalogowany, jednak po wylogowaniu wyświetlała błąd 403 – nie masz uprawnień… Czytając na różnych forach i poradnikach próbowałem naprawić to sam, zmieniając także zawartość plików wp-config i htaccess, co prawdopodobnie doprowadziło wysypania się całej grafiki i funkcjonalności szablonu. Teraz wszystko wyświetla się jedno pod drugim na białym tle. Chrome jeszcze w miare dobrze wyświetla stronę, ale pozostałe przeglądarki nie radzą sobie. Mam kopię bazy danych, którą przywracałem, ale nic to nie dało. Czy ktoś jest w stanie pomóc w takiej sytuacji? Link do strony

Viewing 2 replies - 1 through 2 (of 2 total)
  • Widzę, że dało się rozwiązać problem. Co było przyczyną błędu 403?

    Thread Starter marcin669

    (@marcin669)

    Szczerze mówiąc to nie udało mi się znaleźć źródła błędu. Strona była na tyle świeża, że udało mi się ją postawić od zera ponownie. Na szczęście teraz jest wszystko ok. Sale konferencyjne

Viewing 2 replies - 1 through 2 (of 2 total)
  • Temat ‘403 forbidden posypanie się strony’ jest zamknięty na nowe odpowiedzi.