Wsparcie » Rozmaitości » 4 problemy z reklamą. Help

  • Rozwiązano szemcio

    (@szemcio)


    Witam,

    zwracam się do Was z ogromną prośbą o pomoc w rozwiązaniu problemu dotyczącego reklam Adsense.

    1) Na mojej stronie gastric-band.pl umieściłem baner na stronie, który nie mieści mi się w szablon. Próbowałem już wszystkiego w edycji widgetu poprzez ad injection i nic. Proszę Was o pomoc bo to na prawdę nie estetycznie wygląda.

    2) Drugi problem dotyczy reklam pojawiających się w postach. W moim pierwszym poście pojawia się reklama po otworzeniu postu, natomiast w drugim już nie. Poza tym, chciałbym żeby reklamy w postach otwierały się jedynie po wejściu w post, a nie na stronie głównej.

    3) Jeśli chodzi o programy partnerskie. Posiadam link wygenerowany przez moją firmę hostingową i chciałbym go umieścić w taki sposób że napiszę „Polecam tą firmę hostingową , podam jej nazwę i ona będzie na niebiesko z odnośnikiem do ich strony”

    4) No i ostatnie pytanie gdzie mogę uzyskać reklamy, które pojawiają się na głównej stronie od razu po wejściu na nią. Są jakby w powietrzu, na samym środku i trzeba ją wyłączyć by przeglądać treść.

    Proszę o pomoc !

Viewing 3 replies - 1 through 3 (of 3 total)
  • 1. Użyj mniejszego bannera.
    2. Prawdopodobnie słaby content i Adsense nie zafundowało reklam.
    3. <a href="#link">Polecam tą firmę</a>
    4. Nie rozumiem pytania gdzie możesz uzyskać takie reklamy :/ chodzi ci o sposób wyświetlania się reklam w popupie tak ?

    Thread Starter szemcio

    (@szemcio)

    Dziękuję bardzo za cenne wskazówki ale:

    1) nie mogę już zmienić rozmiaru reklamy choć na stronie, którą podałem widać, że dałoby się przesunąć reklamę ale nie wiem jak to zrobić i gdzie.

    2)Reklamy powinny się pojawiać, bo zaznaczyłem w ad injection, żeby pojawiały się w postach i nici

    3) Dziękuję

    4) Dziękuję chodziło mi o to jak ten typ reklamy się nazywa

    Thread Starter szemcio

    (@szemcio)

    Do pkt. 1 Z tego co mi wiadomo, to google nie pozwala już na zmianę rozmiarów banerów

Viewing 3 replies - 1 through 3 (of 3 total)
  • Temat ‘4 problemy z reklamą. Help’ jest zamknięty na nowe odpowiedzi.