Title: Contact Link Button
Author: Nutribox.vn
Published: <strong>2025-03-19</strong>
Last modified: 2025-12-05

---

Szukaj wtyczek

![](https://ps.w.org/contact-link-button/assets/banner-772x250.jpg?rev=3258125)

![](https://ps.w.org/contact-link-button/assets/icon-256x256.png?rev=3258125)

# Contact Link Button

 Autor: [Nutribox.vn](https://profiles.wordpress.org/hopnhac/)

[Pobierz](https://downloads.wordpress.org/plugin/contact-link-button.zip)

 * [Szczegóły](https://pl.wordpress.org/plugins/contact-link-button/#description)
 * [Recenzje](https://pl.wordpress.org/plugins/contact-link-button/#reviews)
 *  [Instalacja](https://pl.wordpress.org/plugins/contact-link-button/#installation)
 * [Rozwój](https://pl.wordpress.org/plugins/contact-link-button/#developers)

 [Wsparcie](https://wordpress.org/support/plugin/contact-link-button/)

## Opis

This plugin adds customizable contact buttons for various platforms such as Phone,
Zalo, Facebook, TikTok, WhatsApp, Messenger, and more, allowing users to easily 
reach out through their preferred communication channels.

### Manually

 1. Upload the 'Contact Link Button’ folder to the '/wp-content/plugins/’ directory
 2. Activate the Contact Link Button plugin through the 'Plugins’ menu in WordPress
 3. Go to „after activation” below.

### Help

For support, visit: https://plugin.nutribox.vn/

## Instalacja

 1. Visit 'Plugins > Add New’
 2. Search for 'Contact Link Button’
 3. Activate Contact Link Button from your Plugins page.

## Recenzje

Wtyczka nie ma jeszcze żadnej recenzji.

## Kontrybutorzy i deweloperzy

„Contact Link Button” jest oprogramowaniem open source. Poniższe osoby miały wkład
w rozwój wtyczki.

Zaangażowani

 *   [ Nutribox.vn ](https://profiles.wordpress.org/hopnhac/)

[Przetłumacz wtyczkę “Contact Link Button” na swój język.](https://translate.wordpress.org/projects/wp-plugins/contact-link-button)

### Interesuje cię rozwój wtyczki?

[Przeglądaj kod](https://plugins.trac.wordpress.org/browser/contact-link-button/),
sprawdź [repozytorium SVN](https://plugins.svn.wordpress.org/contact-link-button/)
lub czytaj [dziennik rozwoju](https://plugins.trac.wordpress.org/log/contact-link-button/)
przez [RSS](https://plugins.trac.wordpress.org/log/contact-link-button/?limit=100&mode=stop_on_copy&format=rss).

## Rejestr zmian

#### 1.0

 * First release.

#### 1.1

 * Fix css

#### 1.2

 * Fix setting

## Meta

 *  Wersja **1.2**
 *  Ostatnia aktualizacja **7 miesięcy temu**
 *  Włączone instalacje **200+**
 *  Wersja WordPressa ** 4.7 lub nowszej **
 *  Testowano do **6.9.4**
 *  Wersja PHP ** 7.0 lub nowszej **
 *  Język
 * [English (US)](https://wordpress.org/plugins/contact-link-button/)
 * Tagi
 * [facebook](https://pl.wordpress.org/plugins/tags/facebook/)[phone](https://pl.wordpress.org/plugins/tags/phone/)
   [Tiktok](https://pl.wordpress.org/plugins/tags/tiktok/)[whatsapp](https://pl.wordpress.org/plugins/tags/whatsapp/)
   [zalo](https://pl.wordpress.org/plugins/tags/zalo/)
 *  [Widok zaawansowany](https://pl.wordpress.org/plugins/contact-link-button/advanced/)

## Oceny

Nie przesłano jeszcze żadnych recenzji.

[Your review](https://wordpress.org/support/plugin/contact-link-button/reviews/#new-post)

[Zobacz wszystkierecenzje.](https://wordpress.org/support/plugin/contact-link-button/reviews/)

## Zaangażowani

 *   [ Nutribox.vn ](https://profiles.wordpress.org/hopnhac/)

## Wsparcie

Masz coś do dodania? Potrzebujesz pomocy?

 [Zobacz forum wsparcia](https://wordpress.org/support/plugin/contact-link-button/)

## Złóż datek

Czy chcesz wesprzeć rozwój wtyczki?

 [ Wspomóż wtyczkę ](https://nutribox.vn/)